F.A.Q.

Jak si vás můžu objednat?

Nejjednodušší je nás kontaktovat přes formulář níže. Tam napíšete svůj e-mail, o jakou akci by se jednalo a datum této akce. My Vám následně odpovíme přímo na Váš e-mail. V případě, že raději komunikujete ústní formou, můžete nás kontaktovat také na telefonním čísle 737 817 473 (Martina Demuthová).

Na jakých akcích vystupujete?

Nejčastěji vystupujeme na svatbách, oslavách narozenin, slavnostech, ale také konferencích či charitativních akcích. Rády ale zazpíváme i na jiných typech akcích, kde se bude naše hudba hodit.

Jste schopny nacvičit kvůli nějaké akci i nějaké speciální skladby na přání?

Samozřejmě, že je to možné, vše záleží na domluvě. Je ale nutné nás kontaktovat s takovýmto požadavkem minimálně měsíc dopředu.

Jak probíhá vaše vystoupení?

Většinou přicházíme na akci o hodinu dříve, abychom se rozezpívaly. Pro rozezpívání vždy potřebujeme vyhradit nějakou místnost, jelikož je to nezbytnou částí před vystoupením. Pokud vystupujeme s mikrofony, je vždy lepší toto nazvučení vyzkoušet, aby se předešlo případným problémům. Poté záleží už jen na konceptu akce, buď zpíváme v jednom delším bloku, nebo můžeme vytvořit několik bloků kratších. Vše záleží na Vaší preferenci.

Jaké máte technické požadavky?

V tomto případě záleží především na prostoru. Pokud je prostor menší a je zde dobrá akustika, lze zpívat i bez ozvučení. Nicméně ve většině případech je ozvučení nezbytné. Potřebujeme 2 kondenzátorové nebo 4 bodové mikrofony včetně stojanů, odposlech, zvukaře a někdy i klavír nebo klávesy, pokud skladby vyžadují doprovod.

 

Chcete, abychom zazpívaly na Vaší akci? Kontaktujte nás!

Kontakt

Martina Demuthová
tel.: 737 817 473
 
cosmetictissues@gmail.com